APARATINĖ KOSMETOLOGIJA

MEZOTERAPIJA be adatų

Elektroporacija, dar vadinama mezoterapija be adatų, yra paprastas, efektyvus ir neskausmingas fizioterapijos metodas. Procedūros metu, oda gauna didelę aktyviųjų medžiagų, kurios skatina jos atsinaujinimą, dozę. Dėl elektroporacijos šios medžiagos gali patekti į pačius giliausius odos sluoksnius ir ten veikti ląsteles, kurioms labiausiai reikia gydymo.

Ši technologija labai tinka dehidratavusios odos reabilitacijai, pasirodžius pirmiesiems senėjimo požymiams, esant deguonies trūkumui, piktnaudžiaujantiems saulės voniomis bei rūkantiesiems.
Oda atsinaujinimo procesai vyksta daug greičiau, jei elektroporacijos seansai derinami su veido masažų kursu.  Po tokios dvigubos procedūros audiniai tampa minkštesni, prisisotina deguonies ir geriau išlaiko visas aktyviąsias medžiagas. Jau po pirmojo seanso pasiekiami matomi rezultatai: spindinti veido spalva, graži oda.

 

Elektroporacija
mezoterapija be adatų

Elektroporacijos priemonės:

 • Drėkinamieji preparatai.
 • Vitaminai.
 • Ląstelių aktyvatoriai (medžiagos, stiprinančios ląstelių išorinį ir vidinį metabolizmą).
 • Kraujo ir limfos cirkuliacijos stimuliatoriai.
 • Medžiagos, turinčios įtakos melanino apykaitai ir plaukų folikulams.
 • Lipolitikai (medžiagos, kurios naikina riebalinių ląstelių membranas).

Skirtingai nei mezoterapija, elektroporacija yra neinvazinis, atraumatinis, gerai klientų toleruojamas metodas, nekeliantis infekcijos rizikos. Procedūros metu naudojamas medžiagų asortimentas yra daug platesnis, todėl metodą galima naudoti sprendžiant įvairias estetines ir dermatologines problemas.

Deguonies mezoterapija

Deguonies mezoterapija – tai švelni, odą gaivinanti procedūra, prilygstanti gydymui. Atliekama be adatų, naudojant filtruotą ir suspaustą aplinkos orą, sumaišytą su gydomuoju tirpalu, gaunant žemo molekulingumo skystį, prisotintą deguonies, kuris, didele jėga išpurškiamas ant odos. Šiame koncentrate esančios serumo ir deguonies molekulės prasiskverbia giliai į odą, o deguonis stimuliuoja odos atsinaujinimą.

 

Deguonies infuzijos privalumai:

 • Skatina kolageno gamybą – deguonies ir vitaminų infuzija į odą skatina joje kolageno gamybą.
 • Elastingumą praradusi oda vėl įgauna stangrumą, pasitempia, atsistato veido forma.
 • Padeda pašalinti iš odos toksinus – kasdien sutinkami toksinai, esantys užterštame ore, cigarečių dūmuose, neleidžia odai prisisotinti deguonimi. Procedūra atvirkščiai, prisotina odą deguonies ir atgaivina nuo jo trūkumo vystančią odą.
deguonies mezoterapija
Deguonies mezoterapija

 

 • Greitina ląstelių apykaitos procesą – medicininiai tyrimai rodo, kad deguonies infuzija skatina ląstelių dalijimąsi. Savo ruožtu greitesnė ląstelių regeneracija greitina gijimo procesą, kai gydomi veido randai, aknė ir pigmentinės dėmės.
 • Jokio šalutinio poveikio – priešingai nei labiau invaziniai odos atjauninimo metodai, tokie kaip Botox ar mikrodermabrazija, oksigenacija neturi jokio nemalonaus pašalinio poveikio, nėra gėlimo, deginimo pojūčio, oda neparaudonuoja.
 • Deguonies ir serumo įvedimo procesas yra palyginti švelnus, todėl procedūra tinka ir jautriai odai, taip pat ir pacientams, kurie šiaip jau vengtų injekcijų ir cheminių procedūrų.
 • Po oksigenacijos procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos veiklos, netgi naudoti makiažo ir įprastus veido priežiūros produktus.

Po procedūros, iš karto gaunamas puikus rezultatas. Išsilygina veido spalva, susiaurėja poros, oda tampa lygi, išnyksta smulkios raukšlelės. Šią procedūrą galima atlikti net ypač jautriose veido odos srityse, pavyzdžiui, paakiuose.

RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS

Šios procedūros metu yra naudojamas radijo dažnių aparatas, kurio skleidžiama radijo bangų energija sukelia intensyvų karštį giliajame odos sluoksnyje. Aparato veikimas grindžiamas modernia odos atnaujinimo technologija, kuri remiasi neokolagenezės stimuliacija dermoje ir termolizės proceso sukelto jungiamųjų audinių struktūrų atsinaujinimu hipodermoje. Radijo dažnių liftingo metu šiluminė banga prasiskverbia į odą ir paveikia dermį, kuris atkuria kolageno gamybą.

Kolagenas — baltyminės kilmės medžiaga, todėl veikiamas  aukštos temperatūros jis koaguliuoja (traukiasi). Procedūra atgaivina odą akimirksniu, pašalina ptozę (audinių nudribimą), patempia veido kontūrą ir pašalina nuovargio pėdsakus. Poveikis išlieka ilgą laiką ir stiprėja pusę metų, reguliariai atliekant procedūras.

Radijo dažnių liftingas

Radijo dažnio liftingo privalumai:

 • Oda tampa lygesnė, skaistesnė, padidėja elastingumas, gerėja mikrocirkuliacija.
 • Koreguojamas veido ovalas.
 • Lygėja raukšlės, strijos ir randai.
 • Padidėjusių porų susiaurėjimas skruostuose.

Rekomenduojamas radijo dažnių seansų dažnumas yra 1 kartas per savaitę. Daugiausia 2 kursai per metus. Norint pasiekti gerą rezultatą, rekomenduojamas procedūrų kursas 5-8 kartai, priklausomai nuo individualių odos savybių.

KRIOTERAPIJA

Krioterapija — tai gydymas šalčiu, kuris pasaulyje taikomas ilgiau nei 20 metų. Modernus, fizioterapinis, odos senėjimą stabdantis metodas, užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius. Procedūros metu naudojamos CO2 dujos (-78 laipsniai), kurios pro specialų vamzdelį išpurškiamos mikrokristalais. Sureagavus su oru dalelės iš kart virsta garais ir oda bei jos poodis, per itin trumpą laiką, atšaldomi iki 2-5 laipsnių temperatūros.

Taikant krioterapiją veidui sumažėją raukšlės, oda atrodo jaunesnė ir skaistesnė, intensyviai sudrėkinta. Taip pat formuojamas veido ovalas. Procedūra tinka ne tik kovoti su jau esamomis raukšlėmis, bet ir gali būti taikoma kaip prevencinė priemonė prieš jų atsiradimą.

krioterapija
Krioterapija

Krioterapijos privalumai:

 • Nėra jokio tiesioginio elektros srovės poveikio odai ir nejaučiamas diskomfortas po procedūrinio laikotarpio. Idealiai tinka tiems, kurie nemėgsta invazinės mezoterapijos.
 • Viena iš saugiausių procedūrų, kurią galima atlikti nėštumo, žindymo metu ir tada, kai kitos fizioterapinės procedūros yra draudžiamos.
 • Gali būti atliekama aktyviuoju saulės periodu, nes neiššaukia pigmentacijos. Puikiai tinka prieš ir /ar po saulės vonių, atostogų šiltuose kraštuose, kuomet būtina atstatyti drėgmę odoje.

 Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros, todėl ją galima atlikti ir prieš svarbią šventę ar prieš  atliekant profesionalų makiažą. Norint ilgalaikių rezultatų rekomenduojame 4-8 procedūros (kas 7-14 d.).  Palaikomosios procedūros 1-2 kartus per mėnesį, daugiausia 2 kursai per metus.

Vakuuminis masažas

Vakuuminiu aparatu atliekamas limfodrenažinis veido masažas puiki priemonė kovoti su odos senėjimu. Limfodrenažo metu nudrenuojami audiniuose besikaupiantys skysčiai, sujudinama užsistovėjusi limfa, aktyvacijos metu odoje suaktyvinama kraujotaka, aktyvuojamos besiformuojančios raukšlelės aplink akis, lūpas, kaktos srityje. Vakuuminis masažas ne tik veiksminga, bet ir maloni procedūra.

 

Vakuuminio masažo privalumai:

 • Mažina giliąsias mimikos ir dekoltė raukšles, patinimus bei „maišelius“ po akimis.
 • Koreguojamas veido ovalas.
 • Veiksmingai stabdo odos senėjimo procesus.
 • Veido oda tampa gyvybinga, skaisti ir lygi.

Ilgalaikiam poveikiui užtikrinti rekomenduojamos 5-10 procedūrų kursas 2 k./sav.

Vakuuminis masažas

Deimantinė mikrodermabrazija

Deimantinė mikrodermabrazija

Deimantinė mikrodermabrazija — tai intensyvus, giluminis odos valymas, kurio metu švelniai šlifuojant odą, unikaliai lazeriu apdirbtais deimantais, pašalinamas viršutinis epidermio sluoksnis. Nusėdusias negyvas odos ląsteles įsiurbia specialus vakuuminis siurblys. Siurblio stiprumas reguliuojamas, tad procedūra tinka visiems odos tipams.

Deimantinė mikrodermabrazija gali padėti išspręsti estetines veido odos problemas, nes atliekant procedūrą naudojami įvairaus šiurkštumo bei dydžio deimantiniai antgaliai.

Procedūros privalumai:

 • Pagerėja odos regeneracija, kraujotaka, didėja odos stangrumas ir elastingumas — oda tampa skaisti, švytinti.
 • Mažėja raukšlelės apie akis, mimikos raukšlės.
 • Nyksta randai (po acne, spuogų), pigmentinės (senatvinės) dėmės.
 • Geresnis kosmetikos priemonių įsisavinimas.

Deimantinė mikrodermabrazija gali būti taikoma, kaip pirminė procedūra ir derinama su kitomis estetinėmis procedūromis. Atlikus odos šveitimą su mikrodermabrazijos aparatu, žymiai padidėja sekančių procedūrų efektyvumas.

Nors rezultatas matomas jau po pirmo karto, tačiau rekomenduojamas gydymo kursas – 5 procedūros, atliekamos kas 7-10 dienų.  Norint geresnio procedūrų rezultato, rinkitės rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį. Siekiant maksimalaus rezultato, specialistai pataria procedūrų kursą kartoti po pusės metų.

mikrodermabrazija